Kalendárium akcíZOBRAZIT DNEŠNÍ AKCE

image Dukátová skála
obrázek
17.02. 2018 - 18.02. 2018

Co se stane, když se skupinka dětí z malé obce v Hostýnských horách pustí do odhalování místní pověsti, kterou až do teď všichni považovali za pohádku?

Odpolední rodinné promítání

image Vše o ženách
obrázek
19.02. 2018

Komedie o mužích, kteří se domnívají, že všechno ví… a to nejen o ženách.
Produkce: Studio DVA
Hrají: Jana Krausová, Anna Šišková a Jitka SchneiderováNěmé symboly dějin
obrázek
19.02. 2018

Moderovaná diskuze o osudech soch a pomníků symbolizujících 20. století. Vystoupí historici Ondřej Matějka (náměstek ředitele ÚSTR) a Michal Stehlík (náměstek generálního ředitele Národního muzea v Praze).

Moderuje Zdeněk Hazdra, ředitel Ústavu pro studium totalitních režimů.

image Vražedný pátek - A
obrázek
20.02. 2018

Abonentní představení
Absurdní, ale napínavé, zcela mimořádné, hrozivé, propletené, se směsicí patosu, černého satirického humoru a napjatého stylu odvozeného ze střídání fantazie a reality.
V této divadelní hře s prvky dokumentárního dramatu, je téma holocaustu uchopené velmi nekonvečně a zdánlivě kontroverzně. Jedná se o provokativní pokus přimět diváka o nazírání viny i z jiných úhlů, a zároveň přes briskní sarkasmus je to niterná humanistická zpověď člověka, kterého nečekaně dostihne minulost.
Stanislav Zindulka se umístil na druhém místě v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon roku 2013 v anketě I-divadlo.cz.
Tato inscenace získala Cenu diváků na Festivalu divadla 2-3-4 herců 2014 v Třebíči.
Další informace brzy....Karnevalová párty
obrázek
20.02. 2018

Miniden otevřených dveří neboli Párty. Od 16:30 vystoupení Krejčíka Honzy.

Vhodné pro rodiny a děti od 2 do 10 let.
Více informací: www.centrumprovsechn… (sekce kalendář akcí).

Bez peněz do velkoměst Ameriky
obrázek
20.02. 2018

Chystáte se do Ameriky? Nechcete za to utratit majlant? Přijďte si poslechnout cestovatele a trenéra Martina Levého, který vám povypráví o svém Low Coast výletě do Ameriky. Přesněji do New Yorku, Philadelphie, Washingtonu DC a Chicaga. Dozvíte se užitečné tipy a triky na jídlo, ubytování i cestování.
image Zdeněk Izer - Autokolektiv
obrázek
21.02. 2018

Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky,
parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček. Vystoupení je opět obohacené videoprojekcemi, nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky a světelnými efekty.image Black Panther
obrázek
21.02. 2018

Marvelovka Black Panther je dobrodružstvím válečníka T´Chally, který se vrací domů do odloučené, avšak technologicky vyspělé africké země.

image Zoufalé ženy dělají zoufalé věci
obrázek
22.02. 2018

Co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!
Nová komedie Filipa Renče podle scénáře Haliny Pawlovské s Klárou Issovou a Matoušem Rumlem v hlavních rolích.

Senior kino
image The Florida Project
obrázek
22.02. 2018

V populárním pestrobarevném motelu žije šestiletá Moonee a její kamarádi. Radost ze svobody, potulování a kopečků zmrzliny nemá nudný a složitý svět dospělých šanci ohrozit.

Art kino
image Kdo se bojí Virginie Woolfové?
obrázek
23.02. 2018

Americký spisovatel Edward Albee ve své nejznámější divadelní hře představuje zákulisí manželství dvou párů v jejich nejsyrovější podobě. Během večera plného intrik a her, které nemají vítězů, o sobě jednotliví účastníci odhalí skutečnosti, jež měly raději zůstat skryty. Prohnilé kořeny zdánlivě kvetoucího vztahu i exhibovaná nenávist pramenící z alkoholem neutišitelné bolesti – kde končí realita a kde začíná hra?
Absurdní drama v podání Ivety Zenklové, Michala Douši, Dominika Renče a Elišky Frankeové v režii Vandy Schwarzové za DS JeLiTa.image Akta Pentagon: Skrytá válka
obrázek
23.02. 2018

Film Stevena Spielberga o novinářích, kteří zveřejnili tajnou zprávu o angažovanosti americké vlády během války ve Vietnamu.


image Hmyz
obrázek
24.02. 2018

Divadelní ochotníci na malém městě zkoušejí hru bratří Čapků "Ze života hmyzu". Během zkoušky se prolnou jejich životy s osudy postav této divadelní hry. Poslední celovečerní film světově uznávaného režiséra Jana Švankmajera.

Art kino
image Dlouhý, široký a bystrozraký
obrázek
24.02. 2018

Pohádka o princi, který si šel hledat do světa princeznu z obrazu. Díky svým novým přátelům jí dokázal vysvobodit ze zakletí zlého černokněžníka.

Produkce: Divadlo Nymburk s. r. o., Hrají. P. Pištěk, M. Mejstřík, J. Šturma a další.
image Forbína č. 14
obrázek
25.02. 2018

Milujeme divadlo, prózu, zpěv a poezii.
Divadelní soubor Jiří z Poděbrad - Arnošt Goldflam - Dámská šatna, režie: Nataša Doležalová
Účinkují: Jana Pospíšilová, Sabina Oreská, Blanka Fišerová, Ivana Illichmannová, Martin Pospíšil
Moliére - Měšťák šlechticem - monolog Marie Vítů
Jan Řehounek - spisovatel
Dále účinkují: Aleš Misař, Naďa Seidlová, Kateřina Ulrychová, Pepa Veselý, Tomáš Fürbacher
Připravil: Miky Mejstřík
Uvádí: Lukáš Toman Pacltimage Pračlověk
obrázek
24.02. 2018 - 25.02. 2018

Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidné době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová!

Odpolední dětské promítání
image Otevření baru ve foyer
obrázek
25.02. 2018

Přijďte si posedět v nově otevřené kavárně v prostorech foyer kina Sokol.

Artíkův den
obrázek
25.02. 2018

Celodenní aktivity a arteterapeutické činnosti pro děti s postižením i bez. Přihlášky nutné předem u Zuzany Martínkové, mob. 732 261 512, e-mail: zuzmartin@seznam.cz.

Více informací na www.centrumprovsechn… (sekce kalendář akcí).Zdravý pohyb
obrázek
27.02. 2018

6 cest ke zdraví těla a mysli: Vykročte s námi:
Nový cyklus 6 vzdělávacích přednášek o zdravém životním stylu z oblasti psychického a fyzického zdraví. Lektory kurzu jsou specialisté z různých oborů péče o duševní a fyzické zdraví (výživová poradkyně, lektor jógy, fyzioterapeutka, instruktorka fitness, psycholog). Informace a rady týkající se zdraví, výživy, sportu, duševního zdraví, zdravého životního stylu a péče o vlastní osobu. Přednášky budou probíhat od ledna do června vždy v úterý od 17 hodiny v prvním patře Městské knihovny Nymburk. Součástí každé lekce bude ochutnávka zdravých pokrmů. Účastníci obdrží postupy a recepty ukázkových jídel.
Cena celého cyklu 180 Kč, cena jednotlivých přednášek 40 Kč.image Věčně tvá nevěrná
obrázek
27.02. 2018 - 28.02. 2018

V komedii Milana Cieslara je manželství Saši Rašilova a Lenky Vlasákové na pokraji rozpadu a tak jim psycholožka Vilma Cibulková naordinuje nevěru.

Art kino
1 2 3 4 5 6 imageimage

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 104


Kategorie byla naposledy aktualizována 16.02. 2018