Kalendárium akcíZOBRAZIT DNEŠNÍ AKCE

Role pracovního konzultanta při práci s lidmi s duševním onemocněním Blanka Dlouhá
obrázek
26.03. 2019

Jednotlivé přednášky jsou určené především pro rodinné příslušníky nebo další osoby blízké člověku s duševním onemocním. Stejně tak je zvána i široká veřejnost a také zájemci, jejichž rodinný příslušník není klientem služeb FOKUSU Mladá Boleslav z.s.image A Plastic Ocean
obrázek
26.03. 2019

Přijďte na promítání filmu A Plastic Ocean pod záštitou Greenpeace ČR a ponořte se do hlubin oceánu. To, co začíná jako idylický dokumentární film o krásách oceánů, končí alarmujícími záběry plastového podvodního světa. film bude promítán v anglickém jazyce s českými titulky.

Promítání můžete podpořit na www.plastjepast.cz/filmimage K3 / Natěrač
obrázek
27.03. 2019

Bláznivá komedie o tom, jak neúspěšný herec, živící se momentálně jako malíř pokojů, získá nečekaně svou životní roli…Hlavní hrdinka naší hry Simona je nucena čelit pomstě zhrzené manželky svého milence. Jakým způsobem této pomstě dokáže vzdorovat a jakou roli v tom sehraje náhodně přítomný natěrač?
Hrají: Leoš Noha, Barbora Mottlová a Eva Decastelo.

https://www.divadlonymburk.c…image Pašerák
obrázek
26.03. 2019 - 27.03. 2019

Clint Eastwood jako muž, který je ve svých osmdesáti letech opuštěný a navíc čelí propadnutí majetku své firmy. V této situaci se mu nabídnuta příležitost k výdělku - místo řidiče. Jenže neví, že se právě upsal jako kurýr drogovému Mexickému kartelu.
image Chata na prodej
obrázek
28.03. 2019

Komedie o tom, co se může stát, když se o víkendu sejde svérázná rodina na poslední rozlučce s chatou.

Nový pořad s promítáním ve foyer primárně určený pro maminky s malými dětmi. Více informací na www.nkc-nymburk.czimage Ženy v běhu
obrázek
29.03. 2019

Nestihli jste? Zlata Adamovská prožila s manželem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit i jeho poslední přání - zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Ale tak jednoduché to určitě nebude!

Podvečerní rodinnéimage Lážo Plážo - Křest CD Pohlednice
obrázek
29.03. 2019

Koncert kapely Lážo Plážo a křest jejich nového CD s názvem Pohlednice. Kmotry křtu budou známí muzikanti Jiří Vondráček a Petr Kocman. Hudebním hostem večera bude kapela Devítka. Slovem a vtipem bude celý večer provázet David Šitavanc.

https://www.divadlonymburk.c…
image Tvář krajiny
obrázek
01.03. 2019 - 29.03. 2019

Výstava obrazů Aleny Veselé.

Noc s Andersenem
obrázek
29.03. 2019

Jen jednou za rok mohou vaše oblíbené knižní postavy, pohádkové bytosti a zvířátka opustit stránky knih a spolu s vámi prožít pohádkové dobrodružství, které nás všechny čeká v knihovně z pátku na sobotu.

Přihláška a informace v dětském oddělení Městské knihovny Nymburkimage Sněhurka a sedm trpaslíků - balet
obrázek
30.03. 2019

Taneční konzervatoř Praha uvádí balet pro děti "Sněhurka a sedm trpaslíků". Choreografie a režie se ujal Gustav Skála, který pohádku nastudoval na hudbu českého skladatele Zbyňka Vostřáka.

https://www.divadlonymburk.c…image Dobrodružství se sobíkem
obrázek
31.03. 2019

Film vypráví o boji za přežití malého divokého soba, křehkého a zranitelného, který se musí potýkat s nebezpečím a výzvami, které ho čekají během jeho prvního roku života. Jeho velké dobrodružství se odehrává v překrásných krajinách Laponska.
Snová setkání
08.03. 2019 - 31.03. 2019

"Sen, ke kterému se nevztáhneme, je jako dopis, který nikdy neotevřeme" (C. G. Jung).
Společné prohlížení snových obrazů a hledání spojitosti s naším každodenním životem. Jednou za 14 dní.
Přihlášení je nutné předem a to nejpozději vždy dva dny před snovou skupinou.
Vaříme na papíře
obrázek
01.04. 2019

Akce pro všechny, co nestihnou klasický kurz vaření. Jak a z čeho si zdravě uvařit.
Více a další informace naleznete na sawacentrum@gmail.com.image Arctic: Ledové peklo
obrázek
02.04. 2019

Muž havaruje s letadlem uprostřed nedozírné ledové pustiny. Každý den dodržuje rutinní úkony a doufá, že se dočká záchrany. Jednoho dne se objeví vrtulník, silná sněžná bouře však zapříčiní pilotovu smrt a muž pochopí, že má jen dvě možnosti: zůstat v havarovaném vraku a připravovat se na jistou smrt, nebo se vydat na stovky dlouhou pouť s nejistým koncem…

image Čas na čaj
obrázek
02.04. 2019

Setkání nejen pro seniory ve velkém sále Obecního domu, kde k tanci a poslechu zahraje TOX Jaroslava Trnky.Inspirativní kavárna
02.04. 2019

Zveme Vás a Vaše blízké na další setkání z cyklu Inspirativních kaváren aneb o vzdělávání s předními českými osobnostmi a odborníky.

Tentokrát se můžete těšit na inspirativní diskuzi na téma: Je pro nás finské školství dobrou inspirací?

Finský vzdělávací systém je již dlouhodobě brán jako vzor, na který se odvolávají nejen politici, ale i odborná veřejnost. Pojďme nahlédnout pod jeho pokličku. V čem nám může být inspirací? Skrývá i něco, co pro naše prostředí rozhodně vhodné není? Povídat si o svém pohledu na věc přijdou: zaměstnanec Velvyslanectví Finské republiky v Praze pan Michal Pitin, který pracoval jako učitel v Čechách i ve Finsku, a účastníci stáží na základních školách ve Finsku.image Artic: Ledové peklo
obrázek
02.04. 2019

Drama o lidské houževnatosti, odhodlání a síle přežít za každou cenu v nehostinné arktické krajině.Dotýkám se hor - přednáška nevidomého horolezce
obrázek
04.04. 2019

Jan Říha je člověk, který se na svět nedívá, ale dotýká se ho a vnímá ho všemi ostatními smysly kromě zraku. Pokořil nejvyšší horu Ameriky Aconcaguu, Kilimandžáro, Elbrus, Mont Blanc a mnoho dalších.
image O čem sní Pankáči
obrázek
04.04. 2019

Promítání filmu v rámci festivalu Jeden svět.
https://www.jedensvet.cz/…/f…
Více a další informace naleznete na: www.facebook.com/ust…Léčivý tanec Ra-duše
obrázek
04.04. 2019

Průvodkyně, terapeutka, lektorka a tanečnice Radka Kudrnová. Tělesná meditace pro ženy formou spontánního tance.
Více a další informace naleznete na sawacentrum@gmail.com.1 2 3 4 5 6 imageimage

Vyzkoušejte tabulkové zobrazení kulturního přehledu

Počet záznamů v této kategorii: 115


Kategorie byla naposledy aktualizována 21.03. 2019